PubMed submit (7.x-1.0-alpha4) - en to bo translation catalogue (9 entries)

en: Username
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་མིང

en: Password
bo: གསང་གྲངས

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: URL
bo: དྲ་གནས

en: Content type
bo: ནང་དོན་གྱི་རིགས

en: Email
bo: གློག་ཡིག

en: Node
bo: སྦྲེལ་གནས

en: Send
bo: སྐུར་བ

en: Code
bo: ཨང་རྟགས
