PubMed submit (7.x-1.0-alpha4) - en to ca translation catalogue (8 entries)

en: Username
ca: Nom d'usuari

en: Password
ca: Contrasenya

en: Save
ca: Desa

en: Content type
ca: Tipus de contingut

en: Email
ca: Correu electrònic

en: Send
ca: Enviar

en: Code
ca: Codi

en: Copyright
ca: Drets de còpia
