PubMed submit (7.x-1.0-alpha4) - en to cs translation catalogue (9 entries)

en: Username
cs: Uživatelské jméno

en: Password
cs: Heslo

en: Save
cs: Uložit

en: Content type
cs: Typ obsahu

en: Email
cs: E-mail

en: Node
cs: Uzly

en: Send
cs: Poslat

en: Code
cs: Kód

en: Sandbox
cs: Sandbox (cvičný účet)
