PubMed submit (7.x-1.0-alpha4) - en to da translation catalogue (7 entries)

en: Username
da: Brugernavn

en: Password
da: Adgangskode

en: Save
da: Gem

en: Content type
da: Indholdstype

en: Email
da: E-mail

en: Node
da: Indholdselement

en: Code
da: Kode
