PubMed submit (7.x-1.0-alpha4) - en to gl translation catalogue (8 entries)

en: Username
gl: Nome de usuario/a

en: Password
gl: Contrasinal

en: Save
gl: Gardar

en: Content type
gl: Tipo de contido

en: Email
gl: Correo electrónico

en: Node
gl: Nodo

en: Send
gl: Enviar

en: Code
gl: Código
