PubMed submit (7.x-1.0-alpha4) - en to he translation catalogue (10 entries)

en: Username
he: שם משתמש

en: Password
he: סיסמה

en: Save
he: שמירה

en: URL
he: כתובת URL

en: Content type
he: סוג תוכן

en: Email
he: דוא"ל

en: Node
he: פריט תוכן

en: Send
he: שלח

en: Code
he: קוד

en: Copyright
he: זכויות יוצרים
