PubMed submit (7.x-1.0-alpha4) - en to lt translation catalogue (8 entries)

en: Username
lt: Nario vardas

en: Password
lt: Slaptažodis

en: Save
lt: Saugoti

en: Content type
lt: Turinio tipas

en: Email
lt: El. paštas

en: Node
lt: Mazgas

en: Send
lt: Siųsti

en: Code
lt: Kodas
