PubMed submit (7.x-1.0-alpha4) - en to lv translation catalogue (10 entries)

en: Username
lv: Lietotājvārds

en: Password
lv: Parole

en: Save
lv: Saglabāt

en: Content type
lv: Satura veids

en: Email
lv: E-pasts

en: Node
lv: Mezgls

en: Send
lv: Sūtīt

en: Code
lv: Kods

en: Copyright
lv: Autortiesības

en: Sandbox
lv: Smilšukaste
