PubMed submit (7.x-1.0-alpha4) - en to pl translation catalogue (8 entries)

en: Username
pl: Nazwa użytkownika

en: Password
pl: Hasło

en: Save
pl: Zapisz

en: Content type
pl: Rodzaj zawartości

en: Node
pl: Węzeł

en: Send
pl: Wyślij

en: Code
pl: Kod

en: Copyright
pl: Prawa autorskie
