PubMed submit (7.x-1.0-alpha4) - en to ro translation catalogue (8 entries)

en: Username
ro: Nume utilizator

en: Password
ro: Parolă

en: Save
ro: Salvare

en: Content type
ro: Tip conținut

en: Email
ro: email

en: Node
ro: Nod

en: Send
ro: Trimite

en: Code
ro: Cod
