PubMed submit (7.x-1.0-alpha4) - en to bs translation catalogue (7 entries)

en: Username
bs: Korisničko ime

en: Password
bs: Lozinka

en: Save
bs: Sačuvaj

en: Content type
bs: Tip sadržaja

en: Node
bs: Nod

en: Send
bs: Pošalji

en: Code
bs: Kod
