PubMed submit (7.x-1.0-alpha4) - en to de translation catalogue (11 entries)

en: Username
de: Benutzername

en: Password
de: Passwort

en: Save
de: Speichern

en: Content type
de: Inhaltstyp

en: Email
de: E-Mail

en: Node
de: Beitrag

en: Send
de: Senden

en: Journal title
de: Titel der Fachzeitschrift

en: Copyright
de: Urheberrecht

en: Your password.
de: Ihr Passwort

en: XML Tags
de: XML-Tags
