PubMed submit (7.x-1.0-alpha4) - en to et translation catalogue (9 entries)

en: Username
et: Kasutajanimi

en: Password
et: Parool

en: Save
et: Salvesta

en: Content type
et: Sisu tüüp

en: Email
et: E-kiri

en: Node
et: Postitus

en: Send
et: Saada

en: Code
et: Kood

en: Sandbox
et: Liivakast
