PubMed submit (7.x-1.0-alpha4) - en to fi translation catalogue (9 entries)

en: Username
fi: Käyttäjätunnus

en: Password
fi: Salasana

en: Save
fi: Tallenna

en: Content type
fi: Sisältötyyppi

en: Email
fi: Sähköpostiosoite

en: Send
fi: Lähetä

en: Code
fi: Koodi

en: Copyright
fi: Tekijänoikeus

en: Sandbox
fi: Harjoittelualue
