PubMed submit (7.x-1.0-alpha4) - en to it translation catalogue (7 entries)

en: Username
it: Nome utente

en: Save
it: Salva

en: Content type
it: Tipo di contenuto

en: Email
it: E-mail

en: Node
it: Nodo

en: Send
it: Invia

en: Code
it: Codice
