PubMed submit (7.x-1.0-alpha4) - en to ja translation catalogue (10 entries)

en: Username
ja: ユーザー名

en: Password
ja: パスワード

en: Save
ja: 保存

en: Content type
ja: コンテンツタイプ

en: Email
ja: メール

en: Node
ja: ノード

en: Send
ja: 送信

en: Code
ja: コード

en: Copyright
ja: 著作権

en: Sandbox
ja: サンドボックス
