PubMed submit (7.x-1.0-alpha4) - en to km translation catalogue (8 entries)

en: Username
km: ឈ្មោះអ្នក​ប្រើ

en: Password
km: ពាក្យ​សម្ងាត់

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: Content type
km: ប្រភេទ​មាតិកា

en: Email
km: អ៊ីមែល

en: Node
km: ថ្នាំង

en: Send
km: ផ្ញើ

en: Code
km: កូដ
