PubMed submit (7.x-1.0-alpha4) - en to ku translation catalogue (8 entries)

en: Username
ku: ناوی تێپەڕبوون

en: Password
ku: وشەنهێنی

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن

en: Content type
ku: جۆری ناوەڕۆک

en: Email
ku: ئیمێل

en: Node
ku: گرێ

en: Send
ku: بینێره‌

en: Code
ku: کۆد
