PubMed submit (7.x-1.0-alpha4) - en to ml translation catalogue (7 entries)

en: Username
ml: ഉപയോക്താവിന്റെ നാമം

en: Password
ml: പ്രവേശന വാക്ക്

en: Save
ml: സൂക്ഷിച്ചുവെക്കുക

en: URL
ml: യു.ആർ.എൽ

en: Email
ml: ഇമെയിൽ

en: Node
ml: നോഡ്

en: Code
ml: കോഡ്
