PubMed submit (7.x-1.0-alpha4) - en to mn translation catalogue (7 entries)

en: Username
mn: Хэрэглэгчийн нэр

en: Password
mn: Нууц үг

en: Save
mn: Хадгалах

en: Email
mn: Имэйл

en: Node
mn: Зангилаа

en: Send
mn: Илгээх

en: Code
mn: Код
