PubMed submit (7.x-1.0-alpha4) - en to mr translation catalogue (6 entries)

en: Username
mr: सदस्यनाम

en: Password
mr: परवलीचा शब्द

en: Save
mr: संरक्षीत

en: Email
mr: ईमेल

en: Node
mr: शाखा

en: Send
mr: पाठवा
