PubMed submit (7.x-1.0-alpha4) - en to oc translation catalogue (8 entries)

en: Username
oc: Nom d'utilizaire

en: Password
oc: Senhal

en: Save
oc: Enregistrar

en: Content type
oc: Tipe de contengut

en: Email
oc: Corrièr electronic

en: Node
oc: Nosèl

en: Send
oc: Mandar

en: Code
oc: Còde
