PubMed submit (7.x-1.0-alpha4) - en to sk translation catalogue (8 entries)

en: Username
sk: Používateľské meno

en: Password
sk: Heslo

en: Save
sk: Uložiť

en: Content type
sk: Typ obsahu

en: Email
sk: E-mail

en: Node
sk: Uzol

en: Send
sk: Odoslať

en: Code
sk: Kód
