PubMed submit (7.x-1.0-alpha4) - en to th translation catalogue (8 entries)

en: Username
th: ชื่อผู้ใช้งาน

en: Password
th: รหัสผ่าน

en: Save
th: บันทึก

en: Content type
th: ชนิดของเนื้อหา

en: Email
th: อีเมล

en: Send
th: ส่ง

en: Code
th: รหัส

en: Copyright
th: ลิขสิทธิ์
