PubMed submit (7.x-1.0-alpha4) - en to ug translation catalogue (7 entries)

en: Username
ug: ئىشلەتكۈچى نامى

en: Password
ug: پارول

en: URL
ug: ئادرېس

en: Content type
ug: مەزمۇن تۈرى

en: Email
ug: ئېلخەت

en: Send
ug: يوللاش

en: Code
ug: كود
