PubMed submit (7.x-1.0-alpha1) - en to ur translation catalogue (6 entries)

en: Username
ur: اسم صارف

en: Password
ur: کلمۂ شناخت

en: Save
ur: محفوظ کریں

en: URL
ur: یو آر ایل

en: Node
ur: نوڈ

en: Code
ur: کوڈ
