PM Invoice (7.x-2.0-alpha1) - en to fr translation catalogue (5 entries)

en: Delete
fr: Supprimer

en: Edit
fr: Modifier

en: Add item
fr: Ajouter un élément

en: Error
fr: Erreur

en: Project Management
fr: Gestion de Projet
