PM Invoice (7.x-2.0-alpha1) - en to sv translation catalogue (5 entries)

en: Delete
sv: Radera

en: Edit
sv: Redigera

en: Add item
sv: Lägg till post

en: Error
sv: Fel

en: You have to fill in either "Price without VAT" or "Price with VAT"!
sv: Du måste fylla i antingen "Pis exkl. moms" eller "Pris inkl. moms"!
