PM Invoice (7.x-2.0-alpha1) - en to uk translation catalogue (5 entries)

en: Delete
uk: Видалити

en: Edit
uk: Редагувати

en: Add item
uk: Додати елемент

en: Error
uk: Помилка

en: Project Management
uk: Управління проектами
