PM Invoice (7.x-2.0-alpha1) - en to pt translation catalogue (5 entries)

en: Delete
pt: Eliminar

en: Edit
pt: Editar

en: Add item
pt: Adicionar item

en: Error
pt: Erro

en: You have to fill in either "Price without VAT" or "Price with VAT"!
pt: Deve preencher o "Preço sem IVA" ou o "Preço com IVA"!
