Public Media Platform API Integration (7.x-1.0) - en to ar translation catalogue (20 entries)

en: Save configuration
ar: حفظ الإعدادات

en: Delete
ar: حذف

en: Operations
ar: عمليات

en: Groups
ar: مجموعات

en: Group
ar: المجموعة

en: Tags
ar: وسوم

en: Edit
ar: تحرير

en: None
ar: لا شيء

en: The configuration options have been saved.
ar: تم حفظ خيارات الضبط.

en: settings
ar: إعدادات

en: Updates
ar: التحديثات

en: Filter
ar: انتقاء

en: Group name
ar: اسم المجموعة

en: Anonymous
ar: مجهول

en: Profile
ar: ملفات المستخدمين

en: Save settings
ar: حفظ الإعدادات

en: Limit
ar: حد

en: Query
ar: استفسار

en: Publish
ar: انشر

en: Profiles
ar: ملفات المستخدمين
