Public Media Platform API Integration (7.x-1.0) - en to be translation catalogue (18 entries)

en: Save configuration
be: Захаваць налады

en: Delete
be: Выдаліць

en: Operations
be: Аперацыі

en: Groups
be: Групы

en: Group
be: Група

en: Tags
be: Катэгорыі

en: created
be: створана

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: None
be: Аніводны(ая)

en: The configuration options have been saved.
be: Абраныя налады захованыя.

en: settings
be: налады

en: Updates
be: Абнаўленні

en: Filter
be: Фільтраваць

en: Anonymous
be: Ананім

en: Profile
be: Профіль

en: Save settings
be: Захаваць налады

en: Publish
be: Апублікаваць

en: Profiles
be: Профілі
