Public Media Platform API Integration (7.x-1.0) - en to bs translation catalogue (15 entries)

en: Save configuration
bs: Sačuvaj postavke

en: Delete
bs: Briši

en: Operations
bs: Operacije

en: Groups
bs: Grupe

en: Group
bs: Grupa

en: Tags
bs: Tagovi

en: Edit
bs: Izmjeni

en: None
bs: Nijedan

en: The configuration options have been saved.
bs: Postavke konfiguracije su sačuvane.

en: Anonymous
bs: Anonimus

en: Profile
bs: Profil

en: Save settings
bs: Sačuvaj postavke

en: Query
bs: Upit

en: Publish
bs: Objavi

en: Profiles
bs: Profili
