Public Media Platform API Integration (7.x-1.0) - en to dz translation catalogue (11 entries)

en: Save configuration
dz: རིམ་སྒྲིག་དེ་ སྲུངས་བཞག་འབད།

en: Delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Operations
dz: བཀོལ་སྤྱོད་ཚུ།

en: Edit
dz: ཞུན་དག་འབད་

en: The configuration options have been saved.
dz: རིམ་སྒྲིག་གདམ་ཁ་ཚུ་སྲུང་བཞག་འབད་དེ་ཡོད།

en: Filter
dz: ཚགས་མ།

en: Anonymous
dz: མིང་མེདཔ་

en: Profile
dz: གསལ་སྡུད་

en: Save settings
dz: སྲུང་བཞག་སྒྲིག་སྟངས་ཚུ།

en: Publish
dz: དཔེ་བསྐྲུན་འབད་

en: Profiles
dz: གསལ་སྡུད་ཚུ་
