Public Media Platform API Integration (7.x-1.0) - en to es translation catalogue (22 entries)

en: Save configuration
es: Guardar configuración

en: Delete
es: Eliminar

en: Operations
es: Operaciones

en: Groups
es: Grupos

en: Group
es: Grupo

en: Tags
es: Etiquetas

en: created
es: creado

en: Edit
es: Editar

en: None
es: Ninguno

en: The configuration options have been saved.
es: Se han guardado las opciones de configuración.

en: settings
es: configuración

en: Updates
es: Actualizaciones

en: Filter
es: Filtro

en: Group name
es: Nombre del grupo

en: Anonymous
es: Anónimo

en: Profile
es: Perfil

en: Save settings
es: Guardar configuración

en: Limit
es: Límite

en: Query
es: Consulta

en: Publish
es: Publicar

en: Profiles
es: Perfiles

en: Go to
es: Ir a
