Public Media Platform API Integration (7.x-1.0) - en to fr translation catalogue (28 entries)

en: Save configuration
fr: Enregistrer la configuration

en: Delete
fr: Supprimer

en: Operations
fr: Actions

en: Groups
fr: Groupes

en: Group
fr: Groupe

en: Tags
fr: Étiquettes

en: created
fr: créé

en: Edit
fr: Modifier

en: None
fr: Aucun(e)

en: The configuration options have been saved.
fr: Les options de configuration ont été enregistrées.

en: settings
fr: paramètres

en: Updates
fr: Mises à jour

en: Filter
fr: Filtrer

en: Group name
fr: Nom du groupe

en: Anonymous
fr: Anonyme

en: Profile
fr: Profil

en: Save settings
fr: Enregistrer les paramètres

en: Limit
fr: Limite

en: Query
fr: Requête

en: Add Group
fr: Ajouter un groupe

en: Publish
fr: Publier

en: Profiles
fr: Profils

en: Platform
fr: Plate-forme

en: Go to
fr: Aller sur

en: Queries
fr: Requêtes

en: API Settings
fr: Paramètres de l'API

en: entities
fr: entités

en: Delete query
fr: Effacer la requête
