Public Media Platform API Integration (7.x-1.0) - en to lt translation catalogue (20 entries)

en: Save configuration
lt: Išsaugoti konfigūraciją

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Groups
lt: Grupės

en: Group
lt: Grupė

en: Tags
lt: Raktažodžiai

en: created
lt: sukurta

en: Edit
lt: Redaguoti

en: None
lt: Joks

en: The configuration options have been saved.
lt: Nustatymai išsaugoti.

en: settings
lt: nustatymai

en: Filter
lt: Filtruoti

en: Group name
lt: Grupės pavadinimas

en: Anonymous
lt: Svečias

en: Profile
lt: Profilis

en: Save settings
lt: Išsaugoti nustatymus

en: Limit
lt: Limitas

en: Query
lt: Užklausa

en: Publish
lt: Paskelbta

en: Profiles
lt: Profiliai
