Public Media Platform API Integration (7.x-1.0) - en to ne translation catalogue (12 entries)

en: Save configuration
ne: कन्फिगरेसन बचत गर्नुहोस्

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Groups
ne: समूह

en: Group
ne: समूह

en: Tags
ne: ट्यागहरू

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: None
ne: कुनै पनि होइन

en: Filter
ne: फिल्टर

en: Anonymous
ne: अज्ञात

en: Profile
ne: व्यक्तिविवरण

en: Save settings
ne: निर्धारणहरू बचत गर्नुस
