Public Media Platform API Integration (7.x-1.0) - en to nl translation catalogue (24 entries)

en: Save configuration
nl: Instellingen opslaan

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: Groups
nl: Groepen

en: Group
nl: Groep

en: Tags
nl: Labels

en: created
nl: aangemaakt

en: Edit
nl: Bewerken

en: None
nl: Geen

en: The configuration options have been saved.
nl: De instellingen zijn opgeslagen.

en: settings
nl: instellingen

en: Group name
nl: Groepsnaam

en: Anonymous
nl: Anoniem

en: Profile
nl: Profiel

en: Save settings
nl: Instellingen opslaan

en: Limit
nl: Limiet

en: Add Group
nl: Groep toevoegen

en: Edit Group
nl: Groep bewerken

en: Delete Group
nl: Groep verwijderen

en: Publish
nl: Publiceren

en: Profiles
nl: Profielen

en: Go to
nl: Ga naar

en: API Settings
nl: API-instellingen

en: entities
nl: entiteiten
