Public Media Platform API Integration (7.x-1.0) - en to nn translation catalogue (12 entries)

en: Save configuration
nn: Lagre oppsett

en: Delete
nn: Slett

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Groups
nn: Grupper

en: Group
nn: Gruppe

en: Edit
nn: Rediger

en: None
nn: Ingen

en: The configuration options have been saved.
nn: Oppsettet er lagra.

en: Filter
nn: Filtrer

en: Group name
nn: Gruppenamn

en: Anonymous
nn: Anonym

en: Save settings
nn: Lagre innstillingar
