Public Media Platform API Integration (7.x-1.0) - en to ru translation catalogue (27 entries)

en: Save configuration
ru: Сохранить конфигурацию

en: Delete
ru: Удалить

en: Operations
ru: Операции

en: Groups
ru: Группы

en: Group
ru: Группа

en: Tags
ru: Теги

en: created
ru: создано

en: Edit
ru: Редактировать

en: None
ru: Нет

en: The configuration options have been saved.
ru: Настройки конфигурации были успешно сохранены.

en: settings
ru: настройки

en: Updates
ru: Обновления

en: Filter
ru: Фильтр

en: Group name
ru: Название группы

en: Anonymous
ru: Гость

en: Profile
ru: Профиль

en: Save settings
ru: Сохранить настройки

en: Limit
ru: Предел

en: Query
ru: Запрос

en: Add Group
ru: Добавить Группу

en: Delete Group
ru: Удалить Группу

en: Publish
ru: Опубликовать

en: Profiles
ru: Профили

en: Platform
ru: Платформа

en: Go to
ru: Перейти

en: Search text
ru: Искать текст

en: entities
ru: сущности
