Public Media Platform API Integration (7.x-1.0) - en to sk translation catalogue (20 entries)

en: Save configuration
sk: Uložiť nastavenia

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Operations
sk: Operácie

en: Groups
sk: Skupiny

en: Group
sk: Skupina

en: Tags
sk: Značky

en: Edit
sk: Upraviť

en: None
sk: Žiadne

en: The configuration options have been saved.
sk: Nastavenia konfigurácie boli uložené.

en: settings
sk: nastavenia

en: Updates
sk: Aktualizácie

en: Group name
sk: Názov skupiny

en: Anonymous
sk: Anonymný

en: Profile
sk: Profil

en: Save settings
sk: Uložiť nastavenia

en: Query
sk: Dotaz

en: Publish
sk: Zverejniť

en: Profiles
sk: Profily

en: API Settings
sk: Nastavenia API

en: entities
sk: entity
