Public Media Platform API Integration (7.x-1.0) - en to ug translation catalogue (11 entries)

en: Save configuration
ug: تەڭشەشنى ساقلاش

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: Groups
ug: گۇرۇپپىلار

en: Tags
ug: خەتكۈشلەر

en: None
ug: يوق

en: The configuration options have been saved.
ug: تەڭشەشلەر ساقلاندى.

en: Filter
ug: سۈزۈش

en: Anonymous
ug: نامسىز

en: Save settings
ug: ئۆزگەرتىشنى ساقلاش

en: Publish
ug: ئېلان قىلىش
