Public Media Platform API Integration (7.x-1.1) - en to ast translation catalogue (11 entries)

en: Save configuration
ast: Guardar configuración

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Operations
ast: Operaciones

en: Group
ast: Grupu

en: Tags
ast: Etiquetes

en: Edit
ast: Editar

en: None
ast: Nengún

en: Filter
ast: Filtru

en: Anonymous
ast: Anónimu

en: Profile
ast: Perfil

en: Save settings
ast: Guardar preferencies
