Public Media Platform API Integration (7.x-1.1) - en to ca translation catalogue (21 entries)

en: Save configuration
ca: Desa la configuració

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Operations
ca: Operacions

en: Groups
ca: Grups

en: Group
ca: Grup

en: Tags
ca: Etiquetes

en: created
ca: creat

en: Edit
ca: Edita

en: None
ca: Cap

en: The configuration options have been saved.
ca: S'han desat les opcions de configuració.

en: settings
ca: paràmetres

en: Updates
ca: Actualitzacions

en: Filter
ca: Filtra

en: Group name
ca: Nom del grup

en: Anonymous
ca: Anònim

en: Profile
ca: Perfil

en: Save settings
ca: Desa la configuració

en: Limit
ca: Límit

en: Query
ca: Consulta

en: Publish
ca: Publica

en: Profiles
ca: Perfils
