Public Media Platform API Integration (7.x-1.1) - en to da translation catalogue (19 entries)

en: Save configuration
da: Gem indstillinger

en: Delete
da: Slet

en: Operations
da: Handlinger

en: Groups
da: Grupper

en: Group
da: Gruppe

en: created
da: oprettet

en: Edit
da: Redigér

en: None
da: Ingen

en: The configuration options have been saved.
da: Indstillingerne er blevet gemt.

en: settings
da: indstillinger

en: Updates
da: Opdateringer

en: Group name
da: Navn

en: Anonymous
da: Anonym

en: Profile
da: Profil

en: Save settings
da: Gem indstillinger

en: Limit
da: Grænse

en: Query
da: Forespørgsel

en: Publish
da: Udgiv

en: Profiles
da: Profiler
