Public Media Platform API Integration (7.x-1.1) - en to el translation catalogue (18 entries)

en: Save configuration
el: Αποθήκευση ρυθμίσεων

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Groups
el: Ομάδες

en: Group
el: Ομάδα

en: Tags
el: Ετικέτες

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: None
el: Κανένα

en: The configuration options have been saved.
el: Οι επιλογές διευθέτησης αποθηκεύτηκαν.

en: settings
el: ρυθμίσεις

en: Filter
el: Φίλτρο

en: Anonymous
el: Ανώνυμος

en: Profile
el: Προφίλ

en: Save settings
el: Αποθήκευση ρυθμίσεων

en: Limit
el: Όριο

en: Query
el: Ερώτημα

en: Publish
el: Δημοσίευση

en: Profiles
el: Προφίλ χρηστών
