Public Media Platform API Integration (7.x-1.1) - en to lv translation catalogue (19 entries)

en: Save configuration
lv: Saglabāt konfigurāciju

en: Delete
lv: Dzēst

en: Operations
lv: Darbības

en: Groups
lv: Grupas

en: Group
lv: Grupa

en: Tags
lv: Birkas

en: created
lv: izveidots

en: Edit
lv: Labot

en: None
lv: Nav

en: The configuration options have been saved.
lv: Konfigurācijas opcijas ir saglabātas.

en: settings
lv: iestatījumi

en: Filter
lv: Filtrēt

en: Anonymous
lv: Viesis

en: Profile
lv: Profils

en: Save settings
lv: Saglabāt iestatījumus

en: Limit
lv: Limits

en: Query
lv: Vaicājums

en: Publish
lv: Publicēts

en: Profiles
lv: Profili
