Public Media Platform API Integration (7.x-1.1) - en to or translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
or: ବିନ୍ୟାସକୁ ସଂରକ୍ଷଣ କରନ୍ତୁ

en: Delete
or: ଅପସାରଣ କରନ୍ତୁ

en: Operations
or: ପ୍ରୟୋଗଗୁଡ଼ିକ

en: Filter
or: ଛାଣକ

en: Anonymous
or: ଅଜ୍ଞାତ

en: Save settings
or: ବିନ୍ୟାସକୁ ସଂରକ୍ଷଣ କରନ୍ତୁ
