Public Media Platform API Integration (7.x-1.1) - en to pl translation catalogue (23 entries)

en: Save configuration
pl: Zapisz konfigurację

en: Delete
pl: Usuń

en: Operations
pl: Operacje

en: Groups
pl: Grupy

en: Group
pl: Grupa

en: Tags
pl: Tagi

en: created
pl: utworzono

en: Edit
pl: Edytuj

en: None
pl: Brak

en: The configuration options have been saved.
pl: Konfiguracja została zapisana.

en: settings
pl: ustawienia

en: Filter
pl: Filtr

en: Group name
pl: Nazwa grupy

en: Anonymous
pl: Anonim

en: Profile
pl: Profil

en: Save settings
pl: Zapisz ustawienia

en: Limit
pl: Ograniczenie

en: Query
pl: Zapytanie

en: Publish
pl: Publikuj

en: Profiles
pl: Profile

en: Platform
pl: Platforma

en: Go to
pl: Idź do

en: entities
pl: encje
